Бізнес-центр ІРВА

фотогалерея
Характеристики
На карте
вільні площі (1)
Від 15.50 $ 2
Характеристики
 • Тип угоди: Оренда
 • Клас: B+
 • Адреса: вул. Радищева, 10/14
 • Район: Солом'янський
 • Метро: Берестейська
 • Загальна площа, м2: 26000
 • Кількість поверхів: 8
 • Рік будівництва: 2015
Інфраструктура
 • Кафе Кафе
 • Банкомат Банкомат
 • Центральний ресепшен Центральний ресепшен
 • Салон краси Салон краси
 • Аптека Аптека
Сервіси
 • Кондиціонування і вентиляція Кондиціонування і вентиляція Для підтримки комфортної температури повітря в будь-яку погоду передбачено його кондиціонування за допомогою двотрубної системи, що працює на основі чилера і франкойл. Ця центральна система кондиціонування дозволяє регулювати температуру в будь-який окремо взятій кімнаті згідно з побажаннями орендарів. Всі офісні приміщення поділені на комфорт-зони площею 18-36 кв. м.
 • Ліфти Ліфти БЦ "Ірва" оснащений ліфтами виробництва французької компанії OTIS - провідного світового виробника вертикального транспорту. Дана техніка укомплектована автоматичною мікропроцесорної керуючої станцією і володіє частотної регулюванням швидкості. Максимальна вантажопідйомність пасажирського ліфта досягає 630 кг, а вантажопасажирського - 1000 кг.
 • Опалення Опалення Теплопостачання приміщень повністю автоматизовано; його забезпечує власна котельня, потужність якої досягає 5,72 МВт. Температуру в приміщеннях можна регулювати самостійно. Оренда в БЦ "Ірва" - це тепло, комфорт і відмінні умови для співробітників і клієнтів Вашого офісу!
 • Телекомунікації Телекомунікації Оренда офісу в "Ірва" передбачає користування послугами зв'язку, що надані п'ятьма операторами - «Оптима Телеком», «Голден Телеком», «І.П.С.», «ВОЛЗ» і «Укртелеком». Всі компанії користуються оптоволоконної системою зв'язку - популярним, надійним і швидким способом здійснення послуг телекомунікації.
 • Охорона Охорона Надійна охорона - ще одна причина зняти офіс в будівлі "Ірва". Крім штату кваліфікованого персоналу, включає сигнализационную систему і цілодобове відеоспостереження для Вашої безпеки.
Опис

Бізнес-центр «ІРВА», загальною площею 26000кв.м., розташований по вулиці Радищева, 10/14, в Солом'янському районі міста Києва. Територія ділового комплексу складається з двох корпусів, обладнаних відповідно до вимог до класу комфорту «В» і експлуатованих з 2015 року. Від найближчої до будівлі БЦ, ст. метро «Берестейська», для зручності орендаторів організована розвозка шаттл-басами.
На території бізнес-центру «IRVA» працює магазин, кафе «Смачне», ресторан швидкого харчування «Єврохата», салон краси «Елементаль», аптека.

У будівлі комплексу передбачені наступні інженерні системи та комунікації:
- для підтримки комфортної температури повітря в приміщенні за будь-якої погоди, обладнано кондиціонування за допомогою двотрубної системи, що працює на основі чилера і франкойл. Ця центральна система кондиціонування дозволяє регулювати температуру в будь-якій окремо взятій кімнаті відповідно до побажань орендарів. Всі офісні приміщення поділені на комфорт-зони площею 18-36 кв. м.
- ліфти виробництва французької компанії OTIS - провідного світового виробника вертикального транспорту. Дана техніка укомплектована автоматичною мікропроцесорною керуючою станцією і володіє частотним регулюванням швидкості. Максимальна вантажопідйомність пасажирського ліфта досягає 630 кг, а вантажопасажирського - 1000 кг.
- теплопостачання приміщень повністю автоматизовано, що забезпечує власна котельня, потужність якої досягає 5,72 МВт. Температуру в приміщеннях можна регулювати самостійно.
- послуги інтернет та телефонії надані п'ятьма операторами - «Оптима Телеком», «Голден Телеком», «І.П.С.», «ВОЛЗ» і «Укртелеком». Всі компанії користуються оптоволоконної системою зв'язку - популярним, надійним і швидким способом здійснення послуг телекомунікації.
- наявність сигналізаційної системи, цілодобового відеоспостереження та кваліфікованого персоналу цілодобової охорони дозволять Вам спокійно закупити дорогу офісну техніку для підвищення ефективної роботи Вашого бізнесу не переживаючи за її збереження в орендованому Вами приміщенні.
- варто також, відзначити, що для проведення нарад з колективом, зустрічей з клієнтами та діловими партнерами Ви зможете з легкістю скористатися конференц-залом на 25 місць облаштованому в будівлі ділового комплексу.

Якщо Ви зацікавлені в перегляді БЦ «ІРВА» або ще не визначилися, але хочете орендувати площу? Тоді звертайтеся за вказаними номерами або залишайте заявку у нас на сайті. Адміністратори зв'яжуться з Вами протягом декількох хвилин і підберуть Вам варіанти по Вашим критеріям.

Додати в порівняння
З усіма додатковими питаннями звертайтеся за тел.
Розташування
Натисніть для відображення карти
Вільні площі Бізнес центр
Оренда (1)